Fickur Omega

721103

OMEGA, fickur, 14k guld, 1900-talets första hälft, manuellt urverk, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, boett nr. 7567778, diameter 51 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej, repor, box med skador, gravyr

Klockor/Ur

Fickur Omega

Budhistorik (17 bud)
5511185
4 400
5510835
4 200
5511183
4 200
5510835
3 800
5510194
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.