Gurli Kuylenstierna oljemålning

721100

GURLI KUYLENSTIERNA (1866-1957): Blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, ca 55x45 cm

Ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Budhistorik (14 bud)
5515669
5513686
5513686
900
5508579
850
5507680

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.