Richard Ryan serigrafier

721099

RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade, 350 upplaga färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm

Konst, Grafik, Nutida

Tavelvagn 2

Richard Ryan serigrafier

Budhistorik (19 bud)
5514825
1 800
5514658
5508988
1 400
5508673
1 300
5508512

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.