Cafébord Vega

721098

CAFÉBORD, "Vega", samtida, svärtat underrede i gjutjärn, betsad träskiva, höjd ca 75, 60x60 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Skiva med slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Cafébord Vega

Budhistorik (9 bud)
5525831
850
5523818
5523818
700
5525818
650
5523818
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.