Fotogenlampa

721096

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, majolika samt vitmetall, kupa i opalinglas, höjd ca 50 cm

Brännarglas med nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Fotogenlampa

Budhistorik (8 bud)
5507580
650
5506266
600
5505414
550
5502316
500
5505412
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.