Pierrot oljemålning

721095

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Pierrot, otydligt signerad, olja på pannå, ca 34x21 cm

Torrsprickor

Fack 35

Pierrot oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5518723
5518370

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.