Börge Mogensen soffbord

721094

BØRGE MOGENSEN, soffbord, Fredricia Stolefabrik, modell 271, 1950-tal, ek, etikettmärkt, höjd 54, 89x89 cm

Bruksslitage, enstaka stökskada

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 12

Börge Mogensen soffbord

Budhistorik (12 bud)
5509387
3 800
5509383
3 600
5509379
3 400
5509377
3 200
5509376

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.