Robert Pan oljemålning

721092

ROBERT PAN, rumsinteriör med läsande kvinna, olja på duk, signerad, mått ca 60x50 cm

Fack 12

Robert Pan oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5508913
1 700
5508566
1 600
5508912
1 600
5508566
5508909
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.