Sminkbyrå

721091

SMINKBYRÅ, 1960-tal, stomme i teak, 3 lådor samt uppfällbar toppdel, invändigt med spegel samt belysning och lådor, höjd ca 85, 80x45 cm

Bruksslitage, mindre störmärken kring stomme, ej funktionstestad belysning, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sminkbyrå

Budhistorik (5 bud)
5509164
5509163
900
5509053
650
5509051
500
5502896

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.