Pierre Forsell lampetter Skultuna

721090

PIERRE FORSELL, "Pendel", 1-par lampetter, Skultuna, mässing, höjd ca 46 cm

Skador: Bruksslitage

Belysning, Vägglampor, Design

Budhistorik (3 bud)

5503755
700
5503754
550
5503753
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.