Johannes Andersen soffbord Trensum

721088

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, Trensum, teak, 2 genomgående lådor samt öppet förvaringsfack i sargen, höjd ca 50, 160x58 cm

Smärre slitage och repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 13

Budhistorik (20 bud)
5509046
5 000
5509048
4 800
5509046
4 600
5509045
4 400
5509045
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.