Börge Mogensen soffbord Öresund

721085

BØRGE MOGENSEN, soffbord, "Öresund", ek, Karl Andersson & Söner, höjd 56, Diam 120 cm

Repor, fläckar, slitage

Möbler, Matbord

Budhistorik (12 bud)
5509430
2 400
5509442
5509430
5509428
1 600
5503805

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.