Elin Källman oljemålning

721082

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Komposition, signerad och daterad a tergo Elin Källman 2016, olja på pannå, 40x50 cm

Fack 27

Elin Källman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5523537
5518939
5515025

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.