Lukas Göthman akryl

721078

LUKAS GÖTHMAN (född 1970) akryl på plastfilm, "I will have to punish myself. Tiny change of light." signerad samt daterad 2004, mått ca 30 x 42 cm.

Rum 6

Lukas Göthman akryl

Budhistorik (12 bud)
5523453
3 200
5523448
5523441
2 800
5523433
2 600
5523173
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.