Polam Wilkasy takarmaturer 1 par

721073

POLAM WILKASY, taklampor, 1 par, 1900-talets mitt, Polen, svartlackerad metall, höjd ca 40, diameter 37 cm

Slitage, klippt el

Belysning, Taklampor

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
5509544
500
5509538
450
5509504
5508286
5500379

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.