Björn Evensen

721070

BJÖRN EVENSEN (född 1924), skulptur, 42/200, signerad i gjutningen, brons, stämplad Solna kommun, höjd ca 17 cm

Konst, Skulpturer

Monter 10

Björn Evensen

Budhistorik (13 bud)
5509702
1 300
5509636
5509625
5509347
5509308
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.