Frans Wilhelm Odelmark akvarell

721069

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Figurkomposition i kyrkan, signerad F.W Odelmark, akvarell, ca 52 x 38 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri, Tema

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
5508560
850
5505105
5505105
750
5508559
700
5505105
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.