Kauko Lehtinen litografi

721063

KAUKO LEHTINEN (1925-2010) Figurer, signerad samt daterad -92, litografi, 39/100, 70x51 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kauko Lehtinen litografi

Budhistorik

Bud EUR

2020-01-11 kl 21:48
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200