Skrivbord Art Déco 1930-tal

721057

SKRIVBORD, Art Déco, 1930-tal, mörkflammig björk, höjd ca 78, 147 x 87 cm

Repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skrivbord Art Déco 1930-tal

Budhistorik

2020-01-14 kl 21:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.