Urna 1900-tal saltglaserad

721048

URNA, 1900-talets andra hälft, saltglaserad, höjd ca 36, diameter 40 cm

Bruksslitage, avslag

Diverse, Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Urna 1900-tal saltglaserad

Budhistorik (3 bud)

5521448
5521286
5509825

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.