Pinnstolar samt pallar

721046

PINNSTOLAR samt PALLAR, 2 par, senare bemålade, rundad rygg, omkring 1900-talets mitt, sitthöjder ca 44 cm

Slitage, stolar något ostabila

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Pinnstolar samt pallar

Budhistorik (2 bud)

5504981
5504954

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.