Oljemålning

721042

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterplockande flicka, signerad R Mark, olja på duk, ca 62 x 52 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5512819
650
5511717
600
5511717
450
5510815
5507557

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.