Ytterfoder mässing 1900-tal

721040

YTTERFODER, 1900-tal, hänklar med lejonhuvud, mässing, höjd ca 24, diameter 29 cm

Slitage

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ytterfoder mässing 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
5512984
550
5512977
500
5512972
450
5512965
5506430

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.