Akvarell David Oxnard

721039

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), "Ben Cruachan", signerad David Oxnard, daterad 1978, akvarell, ca 30 x 47 cm

Blad något löst

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Akvarell David Oxnard

Budhistorik

2020-01-11 kl 21:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.