Tavla blandteknik Bengt Nordquist

721038

BENGT NORDQUIST (1917-2012): Komposition, signerad, daterad 70, blandteknik, ca 29 x 23 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
5512503
500
5512393
450
5512501
5512393
5506885

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.