Oljemålning 1900-tal

721037

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med spelande man, olja på duk, ca 54 x 45 cm

Duklagning, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning 1900-tal

Budhistorik

2020-01-11 kl 18:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.