Bankett 1800-tal

721035

BANKETT, 1800-tal, björk, fast stoppad sits, sitthöjd 44, längd ca 67 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Bankett 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

5509657
5508335
5505795

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.