Bord

721034

BORD, Italien, 1900/2000-tal, huggen och slipad marmor, utförd i tre löstagbara delar, höjd ca 52 samt 137x 77

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bord

Budhistorik (11 bud)
5509601
5509599
3 800
5509597
3 200
5509595
2 600
5509581
2 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.