Matgrupp (4 dlr)

721033

MATGRUPP, (4 dlr), samtida, brittisk samt gustaviansk stil, bestående av 3 stolar, 1 matbord med 2 iläggsskivor, bemålade med gulvit kulör, (mått ca 110x50), bordets höjd ca 74, diameter ca 110, stolarnas sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor, märken, senare klädsel

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 14

Matgrupp (4 dlr)

Budhistorik

2020-01-09 kl 20:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.