Ljusstakar empirestil

721029

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, mässing, lös ljusmanchetter, höjd ca 26 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Hem, Belysning, Metall

Monter 27

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (10 bud)
5515124
5514579
5514578
5514577
950
5514576
900

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.