Stolar

721028

STOLAR, 32 st, samtida, bestsat trä, fast sits, sitthöjd ca 44 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Repor, märken, fläckar förekommer, enstaka något vingliga

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stolar

Budhistorik (33 bud)
5526444
5526485
3 800
5526444
3 600
5526475
3 400
5526444
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.