Stolar

721018

STOLAR, 30 st, samtida, svärtat trä, sitthöjd ca 45 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken, enstaka stolar något vingliga

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stolar

Budhistorik (24 bud)
5522547
3 600
5521985
3 400
5520540
3 200
5521982
5520540
2 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.