Oskari Paatela oljemålning

721017

OSKARI PAATELA (1888-1952) Frostdag i staden, signerad, olja på pannå, 40x48 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Oskari Paatela oljemålning

Budhistorik (16 bud)
Bud EUR
5506703
440
5509007
420
5506703
5509006
380
5506703
360

Slutpris EUR:
440
4 593 SEK, 517 USD
Utropspris EUR: