Oiva Toikka filigranvas

721016

OIVA TOIKKA, VAS, glas, signerad Oiva Toikka Notsjö 1992, numrerad 144/300, blått och metallskiftande filigranglas, höjd 17,5 cm

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Oiva Toikka filigranvas

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
5509672
150
5509663
140
5509648
130
5509517
120
5509514
110

Slutpris EUR:
150
1 566 SEK, 176 USD
Utropspris EUR:
200