Nanny Still dekorationsflaska

721014

NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, lila färgat glas, höjd 32 cm.

Insidan smutsig

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Nanny Still dekorationsflaska

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5503398
2020-01-05 20:36:48
100

2020-01-10 kl 19:50
Slutpris EUR:
100
1 044 SEK, 117 USD
Utropspris EUR:
200