Bord med marmorskiva

721011

BORD med MARMORSKIVA, ca 178,4x45, höjd ca 85 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Naggar, repor, underrede med lagningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bord med marmorskiva

Budhistorik (8 bud)
5524119
650
5525031
600
5524119
550
5524909
500
5524119
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.