Sideboard

721009

SIDEBOARD, samtida, svärtat trä, skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 91, 195x46 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, skjutdörrar något ojämt synkade

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sideboard

Budhistorik (21 bud)
5526787
3 200
5526520
5526525
5526520
2 800
5520433
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.