Anders Hultman litografi

721008

ANDERS HULTMAN (född 1945): Man med blommor, signerad samt numrerad 199/290

Rum 5

Anders Hultman litografi

Budhistorik (11 bud)
5508928
900
5508689
850
5508927
850
5508689
600
5508106
550

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.