Sven X:t Erixson litografi

721007

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv med figur och moln, signerad samt numrerad 78/100, ca 43x31

Rum 5

Sven X:t Erixson litografi

Budhistorik (13 bud)
5503400
900
5509576
850
5503400
5509575
750
5503400
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.