Bordsduk 1800-tal

721005

BORDSDUK, 1800-talets senare del, linnedamast, dräll, ca 200x135 cm

Fläckar

Diverse, Mattor/Textilier

Bordsduk 1800-tal

Budhistorik

2020-01-09 kl 17:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.