Gunnar Zetterström oljemålning

721004

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad samt daterad 1950, målad på plåtbricka, ca 25x36 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (1 bud)

5501116
2020-01-04 16:17:41

2020-01-09 kl 17:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.