Lennart Centerwall taklampa, "Rex",

720999

LENNART CENTERWALL, taklampa, "Rex", IKEA, modellen lanserad 1971, mässingsskärm med mässingseloxerat raster, diameter 46 cm, höjd 25 cm.

Bruksslitage, raster med bucklor samt mindre skador, ej funktionstestad.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Lennart Centerwall taklampa,

Budhistorik (6 bud)
5514700
5514699
1 700
5514386
5514385
5514151

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.