Bordsduk 1800-tal

720997

BORDSDUK, 1800-talets andra hälft, linnedamst, nyrokook, dekor av blommor och rocailler, broderat monogram under krona, ca 140x140 cm

Diverse, Mattor/Textilier

Bordsduk 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
5504899
550
5505151
500
5504899
450
5503705
5502910

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.