Andreas Wargenbrant tärning

720993

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), guldpatinerad brons, skyltmärkt W 11/25 , ca 19x19 cm

PROVENIENS: Wasskonst

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Andreas Wargenbrant tärning

Budhistorik (23 bud)
5508575
8 400
5508561
8 200
5508574
8 000
5508561
7 800
5508573
7 600

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.