Anshelm Dahl oljemålning

720991

ANSHELM DAHL (1897-1964): Motiv med segelbåt, signerad samt daterad 1919, olja på duk, ca 49x76 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5509161
5508751
5508230
5508750
950
5508230
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.