Oidetifierad Konstnär

720990

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, olja på duk, signerad F Curtis, mått ca 48x33 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Oidetifierad Konstnär

Budhistorik (1 bud)

5508436
2020-01-09 08:23:10

2020-01-09 kl 10:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.