Tage Björk oljemålning

720988

TAGE BJÖRK (1909-1980): Motiv med hus, signerad samt daterad Tage Björk -66, olja på masonit, 60x50 cm

Fack 23

Tage Björk oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5506171
500
5506170

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.