Oidentifierad konstnär, möjligen Harry Moberg

720987

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen Harry Moberg, motiv med figur i alé, signerad samt daterad Moberg -54, olja på pannå mått ca 30x27 cm

Fack 31

Budhistorik (2 bud)

5506215
5503967

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.