Fredrik Arsenius akvarell

720986

FREDRIK ARSENIUS(1858-1946): utsikt mot munchenbryggeriet, Söder Mälarstrand, akvarell, ,monogramsignerad och daterad FA -10, blandteknik, 24x17 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 30

Fredrik Arsenius akvarell

Budhistorik (2 bud)

5508677
5505872

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.