Barpallar

720982

BARPALLAR, 12 st, samtida, svärtat trä, höjd ca 75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Barpallar

Budhistorik (6 bud)
5526861
500
5519837
450
5526859
450
5519837
5518849

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.